O mnie

Witam,

na wstępie dziękuję Wam za odwiedziny na moim blogu,  na moim małym kawałku świata, w którym mogę się wypowiedzieć, w którym mogę się wyżalić, w którym mogę cieszyć się z małych rzeczy, w którym jestem sobą, bez słodzenia i bez pieprzenia.

Wchodząc na blogi internautów interesuje mnie głównie to, kim jest autor bloga, co mówi o sobie, a dopiero później zaczynam czytać jego wpisy i odczytywać jego osobowość.

A kim jestem ja? Hmmm…

Kobietą z rocznika 90′, pochodzącą z małej przygranicznej miejscowości na Dolnym Śląsku, lecz od kilku lat zamieszkałą we Wrocławiu.

Kobietą, młodą Mężatką, która uwielbia Jego ramiona, Jego uśmiech i Jego spojrzenie pełne ciepła i miłości.

Kobietą uwielbiającą długie spacery przy blasku gwiazd, zachody słońca, szum fal odbijających się od brzegu, dobrą książkę z kieliszkiem pysznego wina lub gorącej herbatki i  czekoladki.

Kobietą, marzycielką o swoim małym szczęściu, które będę mogła nosić pod swoim serduszkiem i które będzie dla mnie całym światem. Pragnącą o prawdziwej, kochającej się rodzinie. Pragnącą pełnego ciepła domu, w którym każdy mieć swój kąt i swoje miejsce do schronienia, swoją oazę.

Jestem Kobietą szczęśliwą i pragnącą szczęścia dla siebie, dla swoich bliskich i dla każdego, kto na nie zasługuje, a każdy zasługuje.

<3

3 odpowiedzi na „O mnie

  1. naprawdę ciekawie napisane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>